Kara Sevda Kıyafetleri 16.Bölüm

Kara Sevda 16.bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 16.bölüm kıyafetleri

Çarşamba akşamlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Kara Sevda 16. bölümü ile ekranlarda izleyenleri ile buluşurken dizinin dikkat çeken kıyafetleri ise yazımızın devamında yer alan galerimizde siz sevgili takipçilerimizle buluşuyor. Kara Sevda kıyafetleri her hafta en çok aranan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Nihan kıyafetleri Kara Sevda 16. bölüm kıyafetleri arasında yine en çok beğenilecek olan kıyafetlerdir. Nihan gri triko kazak ve siyah pantolon ile zarif ve sade bir şıklığın simgesi olurken kıyafetini şahane takılarla tamamlıyor. Nihan sezonun trendi ola Haki rengi kapşonu kürklü montu ve gri beresi ile de çok şık görünmeye devam ediyor.

 

Kara Sevda dizisi bayan izleyenler kadar erkek izleyenler tarafından da kıyafetleri ile yakından takip ediliyor. Kemal kıyafetleri kadar dikkat çeken isim Emir kıyafetleri oluyor. Kara Sevda dizi kıyafetleri arasında Emir yakasız gömlek modelleri sezonun en çok aranan erkek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Kara Sevda 16. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detayları galerimizde bulabilirsiniz.

Kara Sevda 16.Bölüm 3 Şubat Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.