İçerde 8.Bölüm Kıyafetleri


İçerde kıyafetleri 8. bölüm

İçerde kıyafetleri 8. bölüm

Başrollerinde her zaman başarılı yapımlarla bizlerle birlikte olan çetin Tekindor ile birlikte yeni dönemin sevilen ve başarılı isimlerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ,Bensu Soral ve Damla Colbay’ın yer aldığı İçerde dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile çok beğenilirken dizi kıyafetleri ile de tüm dikkatleri çekiyor. İçerde kıyafetleri özellikle Çağatay Ulusoy sarp kıyafetleri ile dikkatleri çekiyor. Genç beyler Sarp takım elbiseleri, montları ,gömlek, tişört,triko,pantolon ve ayakkabı modellerini yakından takip ediyor.

İçerde dizi kıyafetleri arasında Bensu Soral Melek kıyafetleri ise ayrı beğeni kazanıyor. Melek başarılı bie avukat ama farklı olarak bir mafya avukatı olarak güçlü bir kadın imajını çok iyi gösteriyorsa da kıyafetleri şimdiden tartışmalara yol açıyor. Kimisi göbeği açık mafya avukatı olmaz derken kimisi ise güçlü kadın istediğini giyer diyor,sizin yorumlarınızı da bekliyoruz.

İçerde 8. bölüm kıyafetleri yine şık kıyafet kombinlerinden oluşuyor ve beğenileri kazanacaktır. Dizide Aras Bulut İynemli Mert kıyafetleri ve Damla Colbay eylem kıyuafetleri de  dikkat çeken dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

İçerde Kıyafetleri 8. Bölüm Galerisi (7 Kasım):


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.