Gülizar 1.Bölüm Kıyafet Markaları


Gülizar kıyafetleri 1.bölüm

Yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı ve senaryosunda da Scripta Yazı Grubu  ile birlikte Çağan Irmak’ın yazdığı yeni dizi Gülizar fragmanları ile büyük ilgi gördü. Yarın akşam ilk bölümü ile görücüye çıkacak olan Gülizar dizi kıyafetleri ile de şimdi sizlerle buluşuyor.

Farah Zeynep Abdullah’ın Gülizar rolü ile ekranlarda olacağı dizide Gülizar kıyafetleri çok yakından takip edilecektir.Gülizar hırka, Ceket, pantolon, hırka, bluz ve kazak model ve renkleri kadar, Gülizar saç bantları, gözlük ve takıları da çok konuşulacak.

Gülizar dizisi kıyafetleri arasında Berk Cankat’ın canlandırdığı Murat kıyafetleri de çok konuşulacak. Beylerin yakın takibinde olacak olan Murat kıyafetleri her hafta yazımızın devamında yer alan ve sürekli güncellenen foto galerimizde sizlerle buluşacak.

Gülizar Oyuncu Kadrosu:

Farah Zeynep Abdullah (Gülizar), Ömer Berk Cankat (Murat), Ebru Cündübeyoğlu (Suzan), Şerif Sezer (Hayriye), Berkay Ateş (Fettah), Zuhal Gencer (Candan), Sevtap Özaltun (Mine), Berk Erçer (Tuğrul), Osman Alkaş (Veysel), Mahperi Mertoğlu (Şerif Abla), Ayşe Tunaboylu (Zemzem), Goncagül Sunar (Nazan), Gonca Cilasun (Muazzez), Emre Taşkıran (Teksoy), Pelin Abay (Fatoş), Sinem Yener (Perihan), Feriha Eyüboğlu (Şükriye), Baran Can Eraslan (Fuat)

Gülizar 1.Bölüm Kıyafetleri 20 Ocak Foto Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.