Dolunay 26.Bölüm Final Kıyafet Markaları


Dolunay kıyafetleri 26.bölüm

Yılbaşı gecesi 236.ve son bölümü ile ekranlara veda edecek olan Dolunay dizisi kıyafetleri ile de dizi modası severlerle vedalaşıyor. Dolunay final kıyafetleri izleyenlerden tam not alacak şık kombinleri ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Nazlı kıyafetleri Dolunay dizisinde her hafta en çok beğenilen ve en yakından takip edilen dizi kıyafetleri olurken Dolunay 26.bölüm final kıyafetleri arasında da Nazlı dikkatleri çekiyor. Nazlı payetli elbisesi ve şık küpesi ile çok hoş görünüyor.

Dolunay kıyafetleri denildiğinde bayan kıyafetleri arasında Fatoş kıyafetleri de çok beğeniliyor. Fatoş final kıyafeti olarak yeşil kadife mini bir elbise tercih ederek kendi tarzını biraz değiştirsede çok şık görünüyor.

Dolunay dizi kıyafetleri bayan dizi kıyafetleri arasında yerini Asuman kıyafetleri, Demet kıyafetleri , Manami kıyafetleri ve Alya kıyafetleri ile alıyor. Asuman payetli elbisesi, Manami siyah elbisesi ve Alya payetli bej elbisesi ile finalde dikkatleri çekiyor.

Dolunay kıyafet markaları sadece hanımların kıyafetleri ile değil bayların kıyafetleri ile de çok merak ediliyor. Deniz siyah gömlek,pantolon ve bot kadar yaka iğnesi ile de dikkat çekiyor. Ferit ceket modelleri kadar triko ve gömlek modelleri de beğeniliyor.

Dolunay 26.Bölüm Final Kıyafetleri 31 Aralık Foto Galerisi:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.