Çukur 1.Bölüm Kıyafet Markaları


Çukur kıyafetleri 1.bölüm

Aras Bulut İynemli’nin Dilan çiçek deniz ile başrolleri paylaştığı Çukur dizisi Pazartesi akşamı ilk bölümü ile Show Tv ekranlarında görücüye çıkıyor. Aras Bulut İynemli  Koçovalı ailesinin gündüz kimyager geceleri ise müzisyen oğlu Yamaç’ı canlandırmaktadır. Dilan çiçek Deniz ise yamaç’ın sevdiği kadın Sena karekterini canlandırmaktadır. Çukur zengin oyuncu kadrosu merakla beklenen konusu ile olduğu kadar  dizi kıyafetleri ile de dikkatleri çekecek ve yakından takip edilecektir.

Çukur kıyafetleri bayanların olduğu kadar baylarında beğenisini kazanacak ve baylar tarafından da takip edilecek diziler arasında yer alacak. Bayanlar özellikle Sena kıyafetlerini takip ederken, baylar da Yamaç kıyafetlerini takip edecekler.

Her yaştan kişinin tarzından birşeyler bulacağı Çukur dizi kıyafetleri ilk bölüm kıyafetleri ile birlikte yazımızın devamında yer alan foto galerimizde siz okuyucularımızla buluşuyor. Çukur kıyafet markalarını araştırarak sizlerle sürekli güncellenen galerimizde buluşturacağız.

Çukur Oyuncuları

Çukur dizisinin oyuncu kadrosunda son dönemin başarılı oyuncularından, Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş yer alıyor.

Yapım: Ay Yapım

Yapımcı: Kerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu

Yönetmen: Sinan Öztürk, Özgür Sevimli

Senaryo: Gökhan Horzum

 Çukur 1.Bölüm Kıyafetleri Foto Galerisi 23 Ekim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.