Çocuklar Duymasın 21.Bölüm Kıyafet Markaları


Çocuklar Duymasın kıyafetleri 21.bölüm

Pazar akşamları Kanal D ekranlarında sevenleri ile buluşan Çocuklar Duymasın dizisi kıyafetleri ile de çok beğeniliyor ve yakından takip ediliyor. Hanımların çok beğeni ile takip ettiği dizi kıyafetleri beylerden de tam not alıyor.

Çocuklar Duymasın 21.bölüm kıyafetleri arasında meltem yeşil bluz ve desenli etek kombini kadar, Meltem elbise, bluz ve triko modelleri dikkat çekerken; Tutku kolsuz siyah elbise ve çiçekli elbise de dikkat çekecek.

Çocuklar Duymasın kıyafetleri denildiğinde Haluk kıyafetleri de büyük beğeni kazanan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Haluk kazak model ve renkleri ile gömlek model ve renkleri de çok beğeniliyor. Haluk bordo kazak 21.bölümde çok beğenilecek.

Çocuklar Duymasın Duygu kıyafetleri, Duygu’nun diziye dahil olması ile birlikte dikkatleri çekti. Duygu siyah elbise ve kolye kombini kadar; Duygu bordo triko da çok beğenilecek. Ayrıca Merve kıyafetleri ve takıları da yakından takip ediliyor.

Çocuklar Duymasın dizi kıyafetleri denildiğinde Meltem kıyafetleri çok yakından takip edilirken, tarzında daha rahat kıyafetleri tercih eden Meltem kadar; Gönül kıyafetleri de yakından takip ediliyor. Ayrıca Tutku kıyafetleri ve İrem kıyafetleri hanımların yakın takibinde yer alıyor.

Çocuklar Duymasın 21.Bölüm Kıyafetleri 24 Aralık Foto Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.