Cesur ve Güzel 2.Bölüm Kıyafetleri


Cesur ve Güzel kıyafetleri 2.bölüm

Cesur ve Güzel kıyafetleri 2.bölüm

İlk bölümü ile izleyenlerin beğenisini kazanarak reyting rekorları kıran dizi Cesur ve Güzel 17 Kasım Perşembe akşamı 2.bölüm ile ekranlarda yerini alırken dizinin birbirinden şık kıyafetleri ise yazımızın devamında yer alan galerimizde Cesur ve Güzel 2.bölüm kıyafetleri ve markaları ile yerini alacak. Cesur ve Güzel dizinin güzeli olan Sühan kıyafetleri ile tarzını ve şıklığı kanıtlayarak hanımlardan tam not almayı başardı.

Cesur ve Güzel kıyafetleri bu hafta yine Sühan kıyafetleri ile çok şık görünüyorlar. Sühan mini jean elbise ile olduğu kadar bordo triko ve bordo ceket kombini ile çok şık görünüyor.Sezonun trendi triko bluz modellerinden sırt dekolteli beyaz triko bluz ile ise şahane görünüyor. Sühan kıyafetleri ile olduğu kadar saç modeli ile de çok şık ve tarz görünüyor.

Cesur ve Güzel dizi kıyafetleri bayanlardan olduğu kadar baylardan da tam not alan kıyafetleri ile dikkatleri çekmeyi başardı. Cesur kıyafetleri çok şık ve tarz kombinlerden oluşuyor ve merakla izleniyor. Erkek dizi kıyafetleri arasında şimdiden ilk sıralarda yer alan Cesur kıyafetlerini yakından takip etmek isteyenler bizi takip etmeliler.

Cesur ve Güzel Kıyafetleri 2.Bölüm Galerisi (17 Kasım):

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.