Cesur ve Güzel 1.Bölüm Kıyafetleri


Cesur ve Güzel kıyafetleri 1.bölüm

Cesur ve Güzel kıyafetleri 1.bölüm

Sonunda merakla başlanan dizi yarın akşam Star Tv ekranlarında başlıyor. Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) ve Sühan (Tuba Büyüküstün) aşkları ile izleyenleri ile buluşuyor. Fırtınalı ve imkansız görünen bir aşk ve güçlü oyuncu kadrosu ile Cesur ve Güzel şimdiden büyük merak uyandırdı. Güçlü ve zengin bir ailenin kızı olan Sühan aynı zamanda ünlü bir kozmetik markasınında sahibi olarak çok şık ve tarz giyinen genç  bir hanımı canlandırınca Cesur ve Güzel dizi kıyafetleri de fragmanlarla birlikte dikkatleri çekti.

Cesur ve Güzel kıyafetleri sadece Sühan kıyafetleri ile değil Cesur kıyafetleri ile de erkek modasına yön verecek.(Kıvanç Tatlıtuğ) oynadığı her dizideki karekterlerinin kıyafetleri ile olduğu kadar saç modelleri ile de erkek izleyenlerin yakın takibinde yer alıyor.(Kıvanç Tatlıtuğ) Cesur kıyafetleri de yakından takip edilecektir.

Cesur ve Güzel 1. bölüm kıyafetleri arasında Sühan kırmızı bluz,gri binici pantolonu ,jean şort,haki yeşil gömlek ceket ve gri püsküllü ceket ile dikkatleri çekerken, Cesur ise yeşil mont,mavi tişört,hırka,kareli gömlek ve yelek modeli ile beğenileri kazanacaktır.

Cesur ve Güzel Oyuncuları:

Kıvanç Tatlıtuğ (Cesur), Tuba Büyüküstün (Sühan Köroğlu), Sezin Akbaşoğulları, Alp Özer (Cesur’un oğlu), Tamer Levent (Tahsin Köroğlu-Sühan’ın Babası), Serkan Altunorak (Koray-Sühan’ın nişanlısı), Nihan Büyükağaç, Fırat Altunmeşe, Gözde Türkpençe, Devrim Yakut, Erkan Avcı

Cesur ve Güzel Kıyafetleri 1.Bölüm Galerisi (10 Kasım):

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.