Bana Sevmeyi Anlat 12.Bölüm Kıyafetleri

Bana Sevmeyi Anlat kıyafetleri 12.bölüm

Bana Sevmeyi Anlat kıyafetleri 12.bölüm

Leyla, Alper ve Haşmet olaylarla birlikte her Cuma akşamı Bana Sevmeyi Anlat dizisi ile birlikte bizlerle buluşuyordu ama Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 18 Kasım Cuma akşamından itibaren ekranlarda olurken Bana Sevmeyi Anlat dizisi Pazartesi akşamları izleyenleri ile buluşacak. Bu üçlüye birde canan eklenince işler daha heyecanlı bir hal alırken şıklık ta daha belirgin oluyor. Bana Sevmeyi Anlat kıyafetleri her hafta en çok aranan konular arasında yer alıyor. Tarzı ile Leyla kadar dikkat çeken Canan kıyafetleri tüm beğenileri topluyor.

Bana Sevmeyi Anlat sponsorları arasında en çok Leyla kıyafet markaları ve Canan giyimleri merak ediliyor. Leyla 12. bölüm kıyafetleri arasında beyaz dantel bluz,bej rengi etek kadar beyaz elbise,siyah kolye ve siyah çanta çok beğenilecek.

Bana Sevmeyi Anlat dizi kıyafetleri özellikle Alper kıyafetleri ile erkek modasına yön veriyor. Sezonun trendi olan yelekleri çok güzel şekilde kombinleyen Alper stili pek çok kişinin yakın takibinde yer alıyor.Alper ceket ve mont modelleri de çok beğeniliyor.

Bana Sevmeyi Anlat kıyafetleri 12.Bölüm Galerisi :

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.