Kurdele Nakışlı Havlu Tasarımları


El emeği göz nuru olarak hazırlanan havluları kullanmanın ve evlerimize gelen misafirlerimize sunmanın keyfi bir başkadır.Geleneklerimizde de olduğu üzere havluları dantellerle ya da işlemelerle süslemek ve çeyizlerimizde böyle havlular bulundurmak  vardır.

Havlularınızda kurdele nakışı ile süslemelr yapabilirsiniz Bunun için rengarenk kurdelaları alıp çiçek desenleri ve tomurcukları oluşturup boncuklarla da çiçeklerin ortasını dizayn edebilirsiniz.

Kurdele nakışı yaptığınız havlu kenarını şık bir dantel ile tamamlayarak daha zengin bir görünüm elde edebilirsiniz.Küçük çiçekler yapabileceğiniz kurdele nakışlarının yanında daha detaylı modelleri de deneyebilirsiniz.

 

Kurdale nakışlı havlu

Kurdale nakışlı havlu

 

Havlunun kenarına da şık bir dantelle havlu süslemenizi tamamlayabilirsiniz. Renkli havlularda kendi renginden koyu ya da açık kurdelelerle nakışlar yapabilirsiniz.Kurdele nakışı yaparken nakışta işleyebilir ,tomurcuk işinden de yararlanabilirsiniz.

Sizlerle galerimizde paylaştığım harika modelleri sizlerde deneyebilir, şık havlu modelleri elde edebilirsiniz. Şık ve güzel nakışlarla bezenmiş havlularınızı kendiniz kullanabileceğiniz gibi hediye olarak ta verebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.