Dantel Yuvarlak Masa Örtüleri


El işleri denildiğinde ilk akla gelen genel anlamı ile danteldir.Değişik yerlerde kullanımı ve farklı modelleri ile danteller çeyiz sandıklarının, evlerde masaların, yatakların ya da vitrinlerin vazgeçilmez örtüleridir.

Evlerimizde salon ya da odalar dantellerle dekore edildiğinde daha farklı ve şık bir görünüm oluşuyor.Evlerimizde dantel masa örtüleri, yatak örtüleri, vitrin içleri, sehpa örtüleri, mutfak örtüleri ve dantel perdeler ile zarif bir görünüm elde ederiz.Evlerimiz adeta çiçek açar bir de renkli danteller evlere farklı bir hava katarlar.

Yuvarlak masa dantel örtü modeli

Yuvarlak masa dantel örtü modeli

Dantelden örülen masa örtüleri masanın modeline göre değişir ve evlerde vazgeçilmez olan yuvarlak masalar için yuvarlak masa dantelleri örerek dekorasyonda farklı bir şıklık elde edebilirsiniz.

Dantel yuvarlak masa örtüsü örerken dilim dilim yapacağınız parçaları birleştirebileceğiniz gibi motif motif yaparak ta masa örtüsü yapabilirsiniz.Tabi tüm olarak örülen yuvarlak masa dantellerini unutmamak gerekiyor.

Yuvarlak masa için sizlerde dantel örtüler örmek  istiyorsanız sizlerle değişik modellerde yapılmış yuvarlak masa dantellerini galerimizde paylaşıyorum. Halkalı modeller de bu modeller arasında bulunuyor.Sizler beğendiklerinizi işleyerek evlerinizi şıklaştırabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.