Dantel Pareo Modelleri 2013

 

2013 dantel pareo modeli

2013 dantel pareo modeli

2013 yazında plajlarda dantel modasını sıklıkla göreceğiz.Hanımlar güzelliklerini ve şıklıklarını dantel ile tamamlayarak plajlarda farklı bir hava estirecekler. Plajlarda dantel mayo, mayokini,bikini ve pareo modelleri hanımlar tarafından sıklıkla tercih edilecekler.

Özellikle pareolarda dantel trendleri zorlayacak modeller arasında yer alıyor.Farklı modellerde dantel pareolarda beyaz asıl renk olmakla beraber renkli dantel pareolarda hanımlar tarafından kullanılmaktadır.Sizlerde farklı bir şıklık için dantel pareoları tercih edebilirsiniz.Ayrıca dantelden hoşlanan hanımlar ve dantel örebilen bayanlar için dantel pareolar iyi bir tercih olacaktır.Dantel pareonuzu dilediğiniz renk ve modelde kendiniz örerek hem ekonomik olarak pareo sahibi olursunuz, hem de zevkinize uygun pareonuzu örerek arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz.

Dantel pareoları motif motif örebileceğiniz gibi tek parça olarak ya da şal şeklinde de örebilirsiniz.Hatta dantel şalınız varsa plajda bunları belden bağlamalı pareo olarak kullanabilirsiniz.Dantel pareoları pek çok ünlü markanın koleksiyonunda da bulabilirsiniz.En güzel dantel pareo modellerini galerimizde görebilirsiniz.

Dantel Pareo Modelleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.