Yağlı Saçlar İçin Doğal Çözümler

Yağlı saçlar için doğal çözümler

Yağlı saçlar sadece bayanlar için değil baylar içinde çok büyük bir problemdir.Bu nedenle bu konuyla ilgili bilgiler bayanlar kadar bayları da ilgilendirir.Yağlanan saçlarda kepek problemi daha sık görülür.Saçlarımızın yağlanmasını engellemek için dikkat edeceklerimize buradan bakabilirsiniz.

Saçlarımızın yağlanmasından kurtulmak için bitkisel doğal çözümlerden yararlanabiliriz.Bunları sizlerle paylaşmak ve sizlere yardımcı olmak istedim.

**1 çay bardağı zeytinyağı ve 1 çay bardağı balı iyice  karıştırın. Masaj yaparak saçlarınıza iyice sürün, başınızı streç film ile sararak  sıcak kalmasını sağlayın ve 20 dakika bekleyin. Sonra ılık suyla yıkayın.

**Bir tutam biberiye ve 1 çay kaşığı kekiği bir çay bardağı kaynamış suda demleyin ve temiz saçlarınıza bu karışımı masaj yaparak yedirin.

**1 kahve fincanı elma sirkesi, 1 çay kaşığı tuz, 1 tatlı kaşığı kekik suyu ve 1 bardak suyu karıştırın. Ardından bu karışımı saç diplerine masaj yaparak sürün. Nemli ve sıcak bir havluyu saçlarınıza sararak 2 saat bekletin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.