Vintage Saç Modelleri


vintage saç modeli

vintage saç modeli

Kıyafetlerde eskiye dönüşün olduğu  bu günlerde tabi ki saçlarda da vintage modası esmeye başladı. Aslında modası asla geçmeyen her daim bir stil olan vintage saç modelleri ile şık, zarif ve sofistike bir görünüm elde edebilirsiniz. Vintage saç modellerinde kalın rulo bukleler, sıcak su dalgası modeller, gevşek dalgalar ya da kabarık topuz saçlar,bombeli saç modelleri görebilirsiniz.

Vintage saç modelleri pek çok ünlü isminde sıklıkla tercih ettikleri modeller arasında yer alıyor.Hemen hemen her renge yakışan vintage saç modellerinde özellikle dalgalı vintage saçları orta uzunluktaki saçlarda tercih edebilirsiniz. Uzun saçlarda ise gevşek dalgalı vintage saçları ya da topuzları tercih ederek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Vintage saç modellerinde çiçekler, saç bantları ya da eşarpları aksesuar olarak tercih ederek farklı bir stil elde edebilir hem tarzınızı hem de makyajınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Vintage saç modelini dilediğiniz zaman sizlerde rahatlıkla tercihe edebileceğinizden sizler için en güzel vintage saç örneklerini galerimizde bir araya getirdim.

Vintage Saç Örnekleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.