Trend Oje Renkleri 2015

2015 oje trendi

2015 oje trendi

Bakımlı ve şık kadın için bakımlı ve güzel görüne eller olmazsa olmazlar arasında yer alırken, tırnak modası ise son dönmelerde tek başına ele alınıp incelenmesi gereken konulardan birisi oldu. Özellikle her sezon farklılık gösteren oje renkleri ve trendleri ile kadınların en yakından takip ettikleri konuların başında tırnak ve oje modası geliyor.

2015 oje trendleri arasında vazgeçilmez olan kırmızı ve tonları bulunuyor.Bunun yanında siyah, mavi,gül kurusu, bordo,yeşil,bej,nude,gri, mor ve pembe renkler ojelerde trendler arasında yer alıyor. Metalik renk ojeler ,mat ojeler ve desenli ojeler ise bu sezonun trendlerinden bazıları.

2015 oje trendleri arasında Fransız manikürü,yarım ay french modelleri ve simler ile elleriniz muhteşem görünecek ve size farklı bir hava katacaktır.Tabi çiçek desenleri her yerde olduğu gibi ojelerde de karşımıza çıkarak trend olduğunu bizlere hatırlatıyor.Parlak dore ve gri ojeler ise hanımlar oje tercihlerinizde yararlanabileceğiniz renkler arasında yer alıyor.

2015 Oje Modası:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.