Sonbahar Kış Saç Modelleri 2014-2015


2014-2015 sonbahar kış saç

2014-2015 sonbahar kış saç

2014-2015 Sonbahar Kış için tasarlanan saç modellerinde pek çok çeşitli modeller bulunuyor.Klasik saç modellerinin yanında aykırı ve farklı saç modelleri de sezonun saç trendleri arasında yer alıyor.Sonbahar Kış saçlarında tel toklar sıklıkla tercih edilirken ,özellikle tel tokalarla kaplı saçlar trendler arasında yer alıyor. Bunun yanında duştan yeni çıkmış hissi veren ıslak saçlar hanımların tercihleri arasında yer alıyor. Örgülü saçlar, topuzlar, doğal dalgalı saçlar, bob saç modelleri, at kuyruğu saç modelleri ve bombeli saçlar trendleri zorlayan saçlar arasında  bulunuyor.

Sonbahar Kış saç modellerinde ortadan ya da yandan ayrılmış saçlar özellikle dümdüz saçlarda tercih ediliyor. Prenses topuz saçları günlük şıklıkta ya da abiye şıklığında tercih edebilirsiniz.

Sonbahar Kış saçları 2014-2015 yılında çarpıcı görünmek isteyen hanımlar için stiline ve yüz şekline uygun olarak tercih edilmelidir.Sonbahar kış için saç modelinizde değişiklik yapmayı düşünüyorsanız öncelikle galerimizi gezmelisiniz.

Sonbahar Kış Saç Şekilleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.