Sevgililer Günü Makyaj Önerileri 2014


2014 sevgililer günü makyaj modeli

2014 sevgililer günü makyaj modeli

Sevgililer gününe sayılı günlerin kaldığı şu günlerde sizlerle uzmanların makyaj önerileri paylaşmak istedim. Sizler bu önerileri dikkate alarak sevgililer günü makyajınızı yapabilirsiniz.

Sevgililer Günü’nde daha çekici bir makyaj için öneriler:

Sevgililer gününde  çarpıcı bir görünm için koyu kırmızı mat bir ruj kullabilir ve makyajınızın devamını ise doğal bir görünüm ile tamamlayabilirsiniz.Sade bir makyajı tamamlayan kırmızı bir ruj Sevgililer Günü’nde daha çekici görünmenizi sağlayacaktır.

Sevgililer Günü’nde en çok tercih edilen siyah veya  kırmızı kıyafetler için makyaj önerileri:

Sevgililer gününde giyeceğiniz siyah kıyafetiniz için makyajda istenilen her renk kullanılabilir, fakat sezonda doğlalık trend olduğundangöz makyajında bronz-kahve tonlar tercih edebilirsiniz. Kırmızı bir ruj ile makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Sevgililer günü elbiseniz kırmızı ise  makyaj daha naturel bırakılmalı, elbise sade ise o zaman makyaj biraz daha artırılabilir.Ruj olarak sadece parlatıcı tercih edebilirsiniz.

Sevgililer Günü için romantik makyaj önerileri:

Sevgililer gününde romantik görünmek isteyen bayanlar pastel tonlar tercih etmeli, dudak ve yanaklarına uçuk pembe renklerini tercih etmeliler

Sevgililer günü gidilecek mekana göre makyaj önerileri :

Makyaj yapmada gidilecek mekan oldukça önemlidir. Mekan sporsa abartı makyajlar  doğru olmaz, gideceğiniz yerin tarzını bilmiyorsanız doğal bir ten makyajı üzerine bronz allık ve doğal bronz farlarla naturel bir makyaj yaparak her ortama uyum sağlayabilirsiniz.

Sevgililer günü makyajının  daha kalıcı olması, akmaması ve bulaşmaması için öneriler:

Makyaj ürünlerini  fırça ile ve mümkün olduğu kadar az kullanmak gerekir. Dudak makyajının kalıcılığını arttırmak için aynı renk bir kalem ile dudak doldurulup üzerine ruj sürülmelidir. En son sürülecek ince transparan bir pudra da makyajın kalıcılığını arttırır.

Sevgililer Günü Makyaj Örnekleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.