Olmazsa Olmaz Sütyenler

sütyen

Kadınların olmazsa olmazı sütyenler vücut tipinize ve kıyafetinize göre değişiklik gösterirken her kadının dolabında mutlaka olması gereken sütyenler vardır.Kusursuz görünmek için sütyen tercihinizi doğru yapmanız gerekmektedir.Bunları sizlerle paylaşmak istedim.

Derin V Sütyen

Derin V Sütyen

Bu tür derin V sütyenler, ince birleşim noktası ve açılı göğüs kısımları ile derin V göğüs dekoltesi olan elbise ve bluzlar için üretilmiştir.

dikişsiz sütyen

Dikişsiz Sütyen

Kıyafetinizin içinden belli olan sütyenler son derece kötü bir görüntü yaratabilir. Dikişsiz süytenler üzerinize oturan dar bluz ve elbiseler içinde görünmeyeceğinden ideal olacaktır. Ancak bu tür sütyenlerde kurdele veya dantel detayları olmamasına dikkat etmekte fayda var.

Seksi Sütyen

Seksi Sütyen

Bu tür sütyenler genellikle dantelli ve balen kısmında yükseltici(push up) özelliğe sahip olup, bu özellikleri ile size dramatik bir hava verirken göğüslerinizi daha büyük gösterecektir.

Seksi sütyenler minik detaylar ile bir sanat eserine bile dönüştürülebilir ancak genellikle üzerlerinde hiçbirşey olmadığı zaman en iyi göründükleri zamandır, dar elbise ve bluzların içinde belli olacaklarından bu kıyafetlerle kesinlikle tercih edilmemelilerdir.

Spor Sütyen

Spor Sütyen

Spor sütyenler, güçlü fiziksel aktiviteler sırasında size olabildiğince destek verecek şekilde tasarlanmışlardır ve spor yaparken bu tarz sütyenleri kullanmak rahatlığınız için de faydalı olacaktır.

Straplez (Askısız) Sütyen

Straplez (Askısız) Sütyen

Straplez sütyenler korse tarzı bluz ve elbiseler için ideal seçim olacaklardır. Ancak bu tür sütyenlerin elastik olması ve güçlü destek sağlaması önemlidir. Kullandığınız sütyenin kaliteli olmasının, giydiğiniz elbisenin üzerinizde güzel durmasındaki önemli etkenlerden biri olduğunu da unutmamak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.