Makyaj Modelleri 2014


2014 makyaj modeli

2014 makyaj modeli

Makyaj kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alırken , sezondan sezona değişen trenlerde hanımların merak konusu oluyor.2014 makyaj modelleri de hanımların merak ettiği konular arasında yer alıyor.Bende sizlerle sezonun makyaj modasını paylaşarak sizlere fikir vermek istedim.

2014 makyaj trendlerinde dumanlı göz makyajı,eyeliner, bol bol rimel çekilmiş gözler ve doğal göz makyajı yer alıyor.Özellikle toprak tonları ile yapılan göz makyajları hanımların kurtarıcısı gibi. Gece ya da gündüz her daim rahatlıkla doğal göz makyajından yararlanabilirsiniz.

Dudaklarda ise sezonda bordo ve kırmızı rujların dışında nude ve şeftali tonlarında rujlar ve parlatıcılar dikkat çekiyor. Ama tabi ki göz makyajı belirgin ise dudaklar geri planda kalmalı ya da dudaklar belirgin ise  tam tersi gözler geri planda kalmalı.Yanaklarda ise mat bir ten, şeftali ya da bronz tonlarında allıklar en çok dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.Sizlerle 2014 makyaj örneklerini galerimizde resimli olarak paylaşıyorum. Bu resimleri mutlaka incelemelisiniz.

Makyaj Modelleri Foto Galeri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.