Kız Çocuk Örgülü Saç Modelleri 2016


örgülü çocuk saç

örgülü çocuk saç

 

Çocuk saçları modeli ile çok önemlidir. Neden mi diye soranları duyuyorum,ama onlar henüz kız çocuğu olmayanlar ya da kızı çok küçük olanlar. Çünkü kız anneleri bilirler ki kızlar demek saç demek, saçları ya hiç elletmek istemezler ya da kuaförde saç yaptırmak isterler ve bu durumdan çok hoşlanırlar, amam genel olarak kızlar süslü saç modellerini severler. Kız çocuk saç modelleri oldukça geniş bir konuyu  içerir.

 

 

 

çocuk örgülü saç modeli

çocuk örgülü saç modeli

 

 

 

Kız çocuk saç modelleri arasında sıklıkla tercih edilen ve günlük ya da özel günlerde kullanılan örgülü saçlar oluyor. Örgülü saçları 23 Nisan kutlamaları ve de mezuniyet törenlerinde de kullanabilirler. Sizin yapacağınız en önemli olan şey ise kızınız ile birlikte istediği modellere karar vermek ve değişik zamanlarda örgülü saç modelleri yapmak olacaktır.

 

kız çocuk örgülü saç modeli

kız çocuk örgülü saç modeli

 

 

 

 

Kız çocuk örgü saç modelleri pek çok değişik şekilde olabilir. Özellikle at kuyruğu yapılan saçlarda örgüler yaparak onlara şekil vermek hem kolay hem de çok şık görünecektir. Bununla beraber açık saçın bir tarafında farklı örgüler yapmakta çok güzel bir görünüm sağlar. Topuz örgülü saçlar özel günler için şık bir tercih olacaktır. Çocuk örgü saçlarla ile ilgili daha fazla model görmek için yazımızın devamında yer alan videoyu izlemelisiniz.

 

Kız Çocuk Örgü Saç Videosu:

 

1 Cevap

  1. elif bayduz dedi ki:

    coooook guuuuuuzelllll

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.