Helenistik Gelin Saçı Modelleri

Gelinler gelinlik modellerine karar verdikten sonra gelinliklerine ve kendilerine uygun saç modeline karar vermeliler.Gelinlik modelinize uygun bir saç modeli ile oldukça şık ve hopş görünürsünüz.

Sezonun trendleri arasında olan helenistik dönem gelinlikleri ile uyumlu olarak helenistik saç modellerini tercih edebilirsiniz.Sizlerde  romantik ,dantellerle işlenmiş ve renkli aksesuarlarla farklı bir görünüm kazanmış bir gelin olmak istiyorsanız helenistik dönem gelinlik modellerini tercih ederek saçlarınızı da buna uygun yapabilirsiniz.

 

Helenistik gelin saçı

Helenistik gelin saçı

 

Helenisitk gelinlik modeline uygun seçeceğiniz saç modelinde daha rahat ve özgür modelleri kullanabilirsiniz.Helenistik saçlarda örgüler,farklı aksesuarlar,dağınık saçlar ve çiçekler dikkat çekiyor.

Antik dönemleri andıran bir gelinlik ve saç ile konuklarınızı antik çağlara taşıyabilir ve siz de farklı ve şık bir gelin olabilirsiniz.

Sizlerle helenistik modellerde hazırlanan helenistik gelin saçı modellerini galerimizde paylaşıyorum.Sizler beğendiğiniz saç modelini uygulayabilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.