Gece Saçı Modelleri


Gece saçı modeli 2013

Gece saçı modeli 2013

Sevgili hanımlar geceleri katılacağınız şık davetler,organizasyonlar, düğün ve nişan törenleri, yemekler ve eğlenceler için hazırlanırken seçeceğiniz kıyafet, ayakkabı,çanta ,saç ve makyaj daha bir özenli ve şık olacaktır.Gece için seçeceğiniz saç modeli ise gittiğiniz mekana ve kıyafetinize bağlı olarak değişecektir.

Sezonda gece saçı modellerinde saç aksesuarları oldukça trend bir görünüm sağlayacaktır.Değişik modellerde saç aksesuarlarını kısa ya da uzun saçlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kısa saçlarda şık fönler, dağınık modeller,dalgalı saç modelleri ve kabarık saç şekilleri oldukça sık tercih ediliyor.Uzun saçlı hanımlar ise gecelerde şık topuzları, dağınık fönleri, dalgalı ve doğal görünen saçları ve de düz fön çekilmiş saç modellerini rahatlıkla kullanabilirler.Ayrıca sezonun trendi olan örgü saçlar geceler içinde trend olarak devam ediyor.

Gece saçı modellerinde sade ve doğal görünen saç modelleri kadar abartılı ve farklı saç modellerini de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Galerimizde sizin için seçtiğim değişik modellerde gece saçlarını görebilirsiniz.

Gece Saçı Trendleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.