Dizilerdeki Makyajlar


Sevdiğiniz dizilerde ki sevdiğiniz bayan oyuncuların beğendiğiniz makyaj modellerini sizler için bir araya topladım.Beğendiğiniz bu makyaj modelleri sizlere fikir vererek kendi makyajınızı buna göre yapabilirsiniz.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Sultanlar’ın makyajları ile Sultanlar adeta gözleri kamaştırıyorlar.Özellikle Hürrem Sultan’ın ve Mihrimah Sultan’ın makyajları harika görünüyor.

Hürrem’in makyajı

Kuzey Güney dizisindeki Zeynep,Banu ve Cemre’nin makyajları da sevenleri tarafından da bir o kadar merak ediliyor ve beğeniliyor. Cemre’nin gelin  makyajı ise gelinliği ve saçları ile birlikte mükemmel uyumlu görünüyordu.Dizide Zeynep’in makyajı ise doğal görünümü ile günlük makyaj için gayet uygun duruyor.Özellikle genç kızlar tarafından sıklıkla kullanılabilir.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Berrin karekterinin yeni sezonda ki makyajı mükemmel görünüyor ve izleyenler tarafından çok beğeniliyor.Saçları ve kıyafetleri ile uyum içindeki makyajı harika görünen Berrin herkesi büyülüyor.

Tüm bu dizilerdeki makyaj modellerini sizlere fikir verebilmek adına galerimizde topladım.Birlikte bakıp dizi oyuncularının makyajlarını inceleyebilelim istedim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.