Bronz Tende Makyaj

Bronz tende makyaj

Bronz bir tende makyaj daha etkili ve hoş görünecektir.Işıl ışıl tonlarda yapacağınız makyaj ile sizlerde bronz teninizin güzelliğini vurgulayacak ve çok çekici görüneceksiniz.

Canlı ve parlak renkler bronz tende iyi durur,aynı zamanda cilde uygun ışıltılarla şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Makyajınıza bronz tene uygun olan bir fondoten ile başlamalısınız.Fondotenden sonra pırıltılı bir allık ile elmacık kemiklerinizi belirginleştirmelisiniz.

Makyajınızı yaparken aydınlık bir ortamda yapmalısınız,sıra farların ve ruj renginie gelince sezonda ışıltılı farlar oldukça popüler ve bronz tende çok iyi duruyor.Mavi,kum rengi ve kahverengi tonlarının yanısıra turkuaz farları da kullanabilirsiniz.

Rimelinizi seçerken suya dayanıklı olanlardan seçmeye özen gösteriniz aksi takdirde yaz aylarında nemin etkisiyle makyajınız bozulabilir.

Son olarakta nemlendirici etkisi olan bir ruj ile makyajınızı tamamlayabilirsiniz.Gündüz için şeker pembesi veya kiremit rengini tercih edebilirsiniz.Gece için ise kırmızı tonlarında bir ruj seçmenizi öneririz.Ten renginizde ruj seçmeyin,bu dudaklarınızın yokmuş gibi görünmesine neden olur.

Ayrıca canlı bir yüze sahipseniz sadece ruj ve rimel ile harika bir görüntünüz olur.Yaz mevsiminin ve bronzluğun tadını doyasıya çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.