2015 Yılbaşı Makyajı


2015 yılbaşı makyaj modeli

2015 yılbaşı makyaj modeli

Yeni Yıl telaşının başladığı şu günlerde yılbaşı için hazırlıklar başladı. Yılbaşı kutlamasına uygun olan kıyafet,ayakkabı ve aksesuar seçiminden sonra saç modeli ve makyaja da karar vermek biz hanımlar için çok önemlidir. Yılbaşı makyajını yaparken sezonun trendlerini göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Yılbaşı makyajının olmazsa olmazı kırmızı ruj:

Yılbaşı gecesi kırmızı ister sadece dudaklarınızda kullanın ,ister kıyafetinizle beraber kırmızı bir ruj sürün emin olun kırmızı rujla çarpıcı bir görünüme imza atacaksınız. Kırmızı ruj yerine bordo ruju da tercih edebilirsiniz. Kuyruklu eye liner  ve çarpıcı dudaklar ile yılbaşı makyajınızı yapabilir ve her ortamda olabilirsiniz. Bununla beraber kırmızı ya da bordo ruj tercih etmeyenler şeftali tonlarında ruj kullanabilirler.

Yılbaşı makyajında ışıltılı gözler:

Sezonun trendi olan metalik göz makyajını parıltılı bir görünüm ile buluşturarak sizlerde trend ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.Ama ışıltılı göz makyajında sade kıyafetleri tercih etmelisiniz.

Yılbaşı makyajında renkleri kullanın:

Yılbaşı makyajını yaparken dilerseniz renkli farları kullanarak farklı bir tarz ve şık bir görünüm elde edebilriisiniz. Ayrıca çarpıcı bakışlar için kuyruklu eye liner ‘in yanında kalın, ince, grafik stillerde de eyeliner çekerek elde edebilirsiniz. Birde dilerseniz takma kirpik kullanarak retro makyaj yapabilirsiniz.

Yeni Yıl Makyajları:

yeni yıl makyaj modeli 2015 2015 yeni yıl makyaj modeli 2015 yeni yıl makyaj örneği 2015 yeni yıl makyaj 2015 yeni yıl makyajı yeni yıl makyaj 2015 yılbaşı makyaj modeli 2015 yılbaşı makyaj modeli yeni yıl makyaj modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.