2015 Yılbaşı Makyaj Modelleri


Yılbaşı makyajı 2015

Yılbaşı makyajı 2015

Yılbaşı için sizlerde hazırlıklarınızı tamamlamalı ve  nasıl bir makyaj yapacağınıza karar vermelisiniz. Yılbaşı gecesinde şıklığınızla ve tarzınızla konuşulmak istiyorsanız kıyafet seçiminizden sonra,saç ve makyaj seçiminize geçmelisiniz. 2015 yılbaşı makyajı çeşitlilik içeriyor, bu durumda sizler size uygun olan makyajı seçmeli ve bunu kendinize göre uygulamalısınız.Peki yılbaşı gecesi için nasıl bir makyaj yapmalıyım, ya da nelere dikkat etmeliyim mi? , diyorsunuz o halde yazımızı okumalı ve resimleri incelemelisiniz.

Yılbaşı Makyajı Nasıl Olmalıdır ?

Yılbaşı makyajı gözler:Yüzünüzü iyice temizledikten sonra, kaliteli bir fondöteni tüm yüze yedirmektir. Daha sonra makyaja gözlerden başlıyoruz. Makyajınızda göz kapağının üst ve alt aynı renklerdeki kahverengi göz kalemi ya da krem farla belirginleştirmelisiniz.

Yılbaşı makyajı far seçimi :Göz kapağına baz olarak metalik, daha sonra açık kahve far sürülüyor. Bir parça pamukla fazlalığını almalısınız.

Yılbaşı makyajı kirpiklerde maskara: Kirpikler ilk olarak diplerden uca doğru koyu kahverengi bir farla fırçalanmalı. Daha sonra bir kat daha içlerden dışlara doğru kirpikler maskarayla boyanmalı.

Yılbaşı makyajı göz makyajında gölge: Göz kapağına baz olarak sürülen farlardan sonraturuncu renkteki metalik far yardımıyla gözlerin dışından içine doğru gölge yapılıyor.

Yılbaşı makyajı koyu kırmızı ruj seçimi: Koyu kırmızı renkteki bir dudak kalemiyle dudakları çerceveliyoruz sonra, içi yine koyu kırmızı renkteki bir rujla boyanmalı. Bir dudak fırçası yardımıyla dudaklarınızdaki rengin daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.Dudaklarınız parlaması için parlatıcı kullanabilirsiniz.Kırmızı dışında şeftali ve pembe tonlarında da rujları tercih edebilirsiniz.

Yılbaşı makyajı yılbaşı gecesi yapacağınız makyaj, hem abartısız hem de çarpıcı olmalı.Bunun için sizler kendi stilinize yakışan makyajı bilmeli ve bu modellerden kendinize uygun olanını uygulamalısınız.

Yılbaşı makyajı Yılbaşı makyaj örneği Yılbaşı makyaj modeli 2015 Yılbaşı makyaj modeli yeni yıl makyajı 2015 yeni yıl makyajı yeni yıl makyaj modeli 2015 yılbaşı makyajı 2015 yılbaşı makyaj örneği 2015 yılbaşı makyaj modeli 2015 yeni yıl makyajı modeli 2015 yeni yıl makyajı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.