2015 Sevgililer Günü Saç Modelleri ve Makyajı

14 şubat 2015 sevgililer günü saç ve makyaj modeli

14 şubat 2015 sevgililer günü saç ve makyaj modeli

 

14 Şubat 2015 Sevgililer gününe sayılı günlerin kaldığı bu günlerde sizlerde kıyafetiniz kadar saç ve makyajınızı belirleyerek bu özel gün için hazır olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sevgililer gününde sizlerde çarpıcı,çekici,şık ve güzel görünmek için hazırlıklarınızı önceden yapmalısınız. bunun için yazımızı okuyup ,hazırlıklarınıza başlamalısınız.Yazımızda sevgililer günü saç ve makyajı ile ilgili ipuçlarını bulacak ve galerimizde saç ve makyaj modellerine uygun örnekleri görerek tarzınıza,yüzünüze ve size en çok yakışan modelden ilham alarak kendi saç ve makyajınızı belirleyebileceksiniz.

 

Sevgililer Günü Saç Modeli:

Sevgililer gününde seçeceğiniz saç modelinde gösterişli modelleri tercih edebileceğiniz gibi doğal görünen saç modellerini tercih edebilirsiniz. Doğal görünen saçlarınızı doğal bir makyaj ile tamamlayabilirsiniz.

Sevgililer günü saç modelleri arasında doğal dalgalar, asimetrik kesimler, şık dalgalı saçlar, bob saç modelleri, şık at kuyruğu saç modelleri , örgülü saçlar, romantik topuzlar,dağınık topuzlar, ensede topuzlar ya da toplanan saçları tercih edebilirsiniz.

Sevgililer Günü Makyajı:

Sevgililer günü için yapacağınız makyajda doğal görünen makyajı tercih edebilirsiniz. Doğal makyaj denince ilk akla gelen hafif buğulu gözler ve ten rengi dudaklar ile hafif bir allık ile yapılan makyaj olmalıdır. Böyle bir makyaj ile hem gece hem gündüz şık olabilir ve güzelliğinizle sevgilinizin başını döndürebilirsiniz.

Buğulu gözler için far seçerken kahve, toprak renkleri,şeftali ve siyahi seçebilirsiniz. Allık olarak şeftali tonlarını tercih etmelisiniz.Dudaklarınızda ise ten rengi, şeftali ya da pembe tonlarında ruj kullanarak hem doğal hem de romantik bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ama sevgililer günü makyajı için için kırmızı rujdan vazgeçemeyenler makyajlarını kırmızı rujla tamamlayabilirler.

2015 Sevgililer Günü Saç  ve Makyaj Modelleri Foto Galeri:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.