2015 Saç Renkleri


2015 saç renkleri ve modelleri

2015 saç renkleri ve modelleri

Işıltılı saçlar,ombreler,şık kahveler ve platin sarılar  2015 yılının saç renkleri ve modelleri neler? merak ediyorsanız sizlerle bu saç renklerini ve modellerini yazımızda paylaşacağız.

Sarı saçlarda altın ışıltısı etkisi dikkat çekiyor:  Bunun için öncelikle saç dipleri doğal tonlardaolmalı ve uçlara doğru açıklı koyulu tonlarda sarılarla saçlara ışıltı verilmelidir.

Şarap tonları ile saçlarda gölgeler: Turuncu zemin üzerine şarap tonları ile yapılan gölgeler özellikle beyaz tenli kadınlarda çok şık ve trend duracaktır.

Ombre saçlar: Ombre bu sezon bir kaç farklı ton sarının bir arada kullanılması ile daha şık bir görünüm kazanıyor. Saçlar diplerde koyu renk başlıyor,uçlara doğru açılırken birkaç farklı ton sarı kullanılıyor.

Işıltılı Kahve Saçlar:Elmacık kemikleri hizasından başlayarak kahve saçlarınıza ışıltılar arttırarak çok şık ve güzel görünebilirsiniz.

Platin saçlar:Platin saçlar biraz cesaret gerektiren saç renkleri arasında yer alırken ,aynı zamanda sezonun saç rengi trendleri arasında da yer alıyor. Platin saçlar açık tene sahip ve açık saç renginde ki hanımlar tarafından kullanılmalıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.