2015 Oje Renkleri


2015 oje modeli

2015 oje modeli

Bakımlı ellerin olmazsa olmazı iyi bakımlı ve manikürlü tırnaklarda rengarenk ojeler. Sezonda tırnak modası tek başına incelenmesi gereken bir konu olarak karşımıza çıkıyor.Her sezon farklı renklerin tırnak modasında yer alması ile her sezon farklı motifler ve renkler ojelerde yer alıyor.

2015 oje renkleri arasında rengarenk motifler kadar doğal renklerde de yer alıyor. Ojelerde metalik renkler, bordo,olmazsa olmaz kırmızı,siyah,turuncu, gri,mor,mavi ve beyaz en dikkat çeken renkler arasında yer alıyor. Bununla beraber farklı renkleri kombinleyerek yapacağınız frechler ile ellerinizde muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca çizgili ojeler trendler arasında yer almaya devam ederken farklı renk ojelerin her tırnağa sürülmesi de çok şık ve havalı bir görünüm kazandırabilir.Simli ya da parlak görünen ojeler de trendler arasında yer alıyor.

2015 oje modasında tırnak diplerine simlerle yapılan ters frachlerde şıklığınıza şıklık katacak  tırnaklarınıza büyülü bir görünüm verecektir.Sizlerde sezonda en trend ve en güzel oje renklerini görmek isterseniz galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Oje Trendleri 2015:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.