2015 Kış Makyajı Modelleri


kış makyajı

kış makyajı

Kış aylarının yaklaşmakta olduğu şu günlerde kış modası için kıyafetler kadar makyaj renkleri ve modelleri de önem kazanmış durumda. 2015 kış sezonu makyajının renkleri neler, nasıl makyaj yapmalıyız ve kış makyajı tüyoları ile ilgili bilmek istediğiniz herşeyi yazımızda bulacaksınız.

 

2015 yılının kış makyajında sadece koyu renkler kullanılır imajı yıkılacak ve her renk makyajda yer alacak. sezonun makyaj trendinde en belirgin özelliklerden birisi kaşların kalın olması. İncecik kaşlarla vedalaşalı geçen sürede hanımlar kalın ve doğal görünen kaşları sevdiler ve trend uzun bir süre daha devam edecek.

 

Kış makyajında fondöten yerine BB veya CC kremlerden yararlanırsanız em cildiniz nefes alacak hemde  doğal görünen bir cildiniz olacak.Kış makyajında genellikle doğa ve toprak tonları ve mor far renkleri arasında yer alıyor. far uygularken koyu, orta ve açık tonları aynı anda kullanabilirsiniz. siyah ve smokey göz makyajı da trendler arasında yerini koruyor.

 

Kış makyajında ruj renkleri olarak çarpıcı renkleri kullanabilirsiniz. Kırmızı ,mercan, pembe ve tonlarını kullanarak dikkat çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. bununla birlikte bordo gibi koyu tonlarda rujlar kadar şeftali ve nude tonlarında rujları da tercih edebilirsiniz.

 

2015 kış makyajı doğal makyajın önde olduğu modellerden oluşuyor. makyaj ile ilgili en önemli tüyo ise her zaman göz makyajı önde ise dudaklar geride kalmalı, dudaklar önde ise göz makyajı geride kalmalı. En güzel kış makyaj modelleri ise galerimizde sizleri bekliyor.

Kış Makyaj Modelleri Galerisi:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.