2014 Oje Modelleri


2014 oje modası

2014 oje modası

2014 yılına sayılı zamanın kaldığı bu günlerde kıyafetler, ayakkabılar, saç ,makyaj derken sıra geldi ojelere …2014 yılında ojelerde hangi renkler kullanılacak? Oje modası nasıl ve tırnaklarımız güzel görünmesi ve trend olması için nasıl oje modellerini tercih etmeliyiz. Bu  soruların cevaplarını sizlerle bu yazımızda paylaşacağım.

2014 yılının oje renkleri arasında pembe, siyah,kırmızı,sarı,mor renkleri bulunurken,floral desenler tırnaklara da yansıdı ve çiçekli modellerde ojeler bu yıl oldukça trend olacak. Simler, parıltılar ve pullar ise ojelerde vazgeçilmezler arasında yer alacak gibi görünüyor.

Sezonda 3 boyutlu görünen ojeler,taşlı modeller,çiçek modelleri, farklı desenler, çatlayan ojeler ve her parmakta farklı renk ya da modeli olan ojeler ile sizlerde farkınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

French manikür ve oje ise sezonun trendleri arasında yer alırken , özellikle desenli ojelerde french ojeler dikkat çekiyor.Boncuklu ojeler ise tek tırnak ta ya da birkaç tırnakta yer alrak farklı ve şık bir görünüm oluşturuyor.

2014 oje renklerini ve modellerini öğrenmek ve incelemek için galerimizde bulunan farklı model ve renklerde ki ojeleri mutlaka incelemelisiniz.

2014 Oje Modası:

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.