2014 Makyaj Modası


2014 makyaj

2014 makyaj

Sevgili hanımlar bu sezon nasıl makyajlar trend, makyajımızı nasıl yapmalıyız sorularının cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. Öncelikle söylemeliyim ki her zaman her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz doğal göz makyajı trendler arasında yer alıyor.toprak tonları kullanılarak yapacağınız göz makyajı ile gündüz şıklığınızı ya da abiye şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Renkli göz makyajı, kedi gözü makyajı ve belirgin göz makyajı da sezonun trendleri arasında yer alıyor. Kirpiklerinizde bol bol rimel kullanmak da trendler arasında yer alıyor.

Dudak makyajında ise sezonun renkleri arasında yer alan kırmızı  olmazsa olmazlardan ama sezonda kırmızının tahtını bordo rujlar zorlayacak. Pembe, şeftali ve ten renkleri ya da parlatıcılar da dikkat çekiyor.

Yanaklarda ise şeftali ve bronz allık tercih etmelisiniz.Ayrıca parlak değil mat bir cilt makyaj yaparken tercihiniz arasında olmalı.

Tüm bu tüyolardan sonra 2014 makyaj modasına örnek olacak makyaj resimlerini galerimizde sizlerle paylaşıyorum. Bu resimleri inceleyerek kendi makyajınızı daha kolay yapabilirsiniz.

 Makyaj Örnekleri 2014 :


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.