2014 Gelin Saçları


Gelin saçı

Gelin saçı

 

Bir genç kızın en büyük hayali evleneceği gün tüm gözlerin üzerinde olacağı bir şıklık ve güzellik içerisinde gelinlik giymektir.  Düğün için en önemli detay gelinlik olmakla beraber gelinliğin tam anlamıyla ortaya çıkması ve şık görünmesi için gelinliği tamamlayan ayakkabı ve aksesuarların aynı zamanda gelinin saçlarının da duruma uygun olması gerekir.

Gelinler saç modellerine karar verirken gelinliğin modelini, istedikleri saç modelini, bulunacakları mekanı ve nasıl bir gelin olmak istediklerini öncelikle göz önünde bulundurmalılar.Tüm bunlardan sonra mümkünse kuaförleri ile karar verdikleri saç modelinin provasını yaparak düğün günü herhangi bir aksilik olmasını önleyebilirler.Gelin saçlarında en önemli unsur aksesuar ve duvak seçimidir.Bu durum gelinin isteğine ve şartlara göre değerlendirilmelidir.

2014 gelin saçı modellerinde ise romantik gelin adayları için doğal çiçeklerle bezeli saçlar bulunurken, her daim klasik şıklığı tercih eden gelinler için gelin topuz saç modelleri ve örgü saç modelleri de bulunuyor.

 

 

 2014 Gelin Saçları Foto Galeri:

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.