2013 Yılbaşı Oje Modelleri

Yeni bir yıla girerken kıyafetlerimiz,ayakkabılarımız,çantamız,saçımız ve makyajımızla tam bir uyum içinde olmak isteriz işte bu uyum için önemli olan bir diğer konu ise ellerimizin bakımlı  olması ve tırnaklarımızın şık görünmesidir.

Yılbaşı akşamı kıyafetinizle uyum içinde ve güzel görünen  bir oje ile sizlerde daha şık görünebilirsiniz. Değişik oje renklerinden ve desenlerinden birini sizlerde yeni yıl gecesi için uygulayabilirsiniz.

 

2013 yeni yıl oje deseni

 

Yılbaşı gecesinin oje renkleri arasında tabi kırmızı ilk sırada yer alırken,siyah,yeşil,pembe,gri,mavi,desenli ojeler,renkli ojeler ve değişik pek çok oje bulunuyor.

Yeni yıl akşamı için süreceğiniz ojelerde simler,çizgiler,çiçekler,kardan adamlar,kar taneleri gibi desenler bulunabilir ,böylece değişik ve farklı bir havanız olabilir.

Yılbaşı akşamında kullanmak isteyebileceğiniz şık modellerde ve değişik desenlerde ojeleri sizlerle galerimizde buluşturuyorum.Siz beğendiğinizi kendinize göre yorumlatarak uygulayın.

 

 

1 Cevap

  1. Julio dedi ki:

    sen istersinde ben gmlmemeii :)))gelir gelmez f6ndeki oje rengine bayıldım, vişne e7fcrfcğfc bordo arası sfcper bir renk…yarışmmayı başka bir blogda mı duyurdun tatlım, ben gf6remedim def6perimsevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.