2013 Yılbaşı Kırmızı Oje Modelleri

Yılbaşı akşamı şık kıyafetler giyinip,şık bir saç  yaptıktan sonra güz<el bir makyaj yaparak ve bakımlı eller ile tırnaklarla gecenin yıldızı olmak isteyen bayanlar  için önerimiz kırmızı ojelerden bir modeli tırnaklarına uygulamalarıdır.

Yılbaşı akşamının rengi olan kırmızıyı sizlerde tırnaklarınızda kullanarak farklı bir şıklık elde edebilirsiniz .Çarpıcı ve güzel görünen tırnaklar için değişik tonlarda ve desenlerde kırmızı ojelerden yararlanabilirsiniz.

2013 yeni yıl gecesinde ters french kırmızı ojeler,french kırmızı ojeler,kar tanesi bulunan kırmızı ojeler,farklı desenleri bulunan kırmızı ojeler,düz renk kırmızı ojeler,çilek desenli kırmızı ojeler,çizgili kırmızı ojeler  ve simli kırmızı ojeler bulunmaktadır.

 

2013 yılbaşı kırmızı oje

 

Yılbaşı akşamı dilerseniz kırmızı kıyafetinizi ,dilerseniz herhangi bir renk kıyafetinizi kırmızı ojelerle tamamlayabilirsiniz. Dore,gri ve siyah özellikle kırmızı tırnaklarla oldukça şık görünüyorlar.

2013 yılbaşı akşamı kullanabileceğiniz kırmızı oje modellerini sizlerle galerimizde paylaşıyorum.Siz de yeni yıl gecesinde kırmızı tırnaklara sahip olmak istiyorsanız resimlere bakarak değişik fikirler edinebilirsiniz.

 

1 Cevap

  1. CASİLLAS dedi ki:

    ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOX XOŞUMA GƏLDİ:) SUPERDİ:)AMA AMA YENİLƏRİNİ GÖZLƏYİRƏMMM:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.