2013 Gelin Saçı Trendleri

Düğün bir günlük bir olay olması nedeniyle özellikle gelinler için hayatlarının en önemli günü olarak değerlendirilebilir.Gelin adayları gelinlik modellerine karar verdikten sonra sıra saç modellerine karar vermeye geliyor.

Gelinler saç modellerine karar verirken gelinliklerinin modelini ve düğünün yapılacağı mekana dikkat etmeliler.Kır düğünü için açık bırakılmış,kır çiçekleri ile süslenmiş bir saç modelini tercih ederken salon ya da otel düğünü için saç aksesuarları ya da taç ile yapılmış saçları tercih edebilirsiniz.

 

 

2013 gelin saçı modeli

2013 gelin saçı modeli

 

Gelin saçlarında doğal saç modelleri de oldukça şık bir görünüm sağlıyor.Ayrıca saç modeline karar vermede kullanacağınız duvak modelinin de önemli olduğunu unutmayın.

Sezonun gelin saçı modelleri arasında topuzlar,dağınık topuzlar, açık saçlar,yarı toplanmış saçlar ve örgü saçlar bulunuyor.Farklı saç aksesuarları ise gelinlerin saçlarını süsülüyor.

Sizlerle 2013 yılının gelin saçlarında en çok trendleri zorlayacak olan modelleri galerimizde paylaşıyorum.Sizler bu modellerden dilediğinizi seçerek saçınıza uygulayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.