2013 Gece Makyajı Modelleri


2013 gece makyajı modeli

2013 gece makyajı modeli

Geceleri katılacağınız şık davet  ve organizasyonlarda  ya da eğlenmek için hazırlanırken için yapacağınız makyaj gündüz makyajından farklı olmalıdır. Çünkü gece kıyafetinize uygun makyaj oldukça önemlidir.Ayrıca geceleri ışıklar da farklı olacağından renkler de gece makyajında oldukça önemlidir.

Sezonda gece makyajında koyu gözler ön plana çıkarken doğallıktan yana olan hanımlar için ise toprak tonları ideal bir tercih olacaktır. Göz makyajınızda koyu renk farları tercih edebilirsiniz.Fakat ruj seçiminiz de şeftali ve narçiçeği tonlarını tercih ederseniz dengeli bir makyaj yapmış olabilirsiniz. Eğer göz makyajı hafif yaparsanız ruj seçiminiz koyu renk ve pastel ton rujlardan olmalıdır.Kırmızı ruj ise hanımlar için vazgeçilmez rujlar artasında yer almaktadır.Allık olarak ise toz pembe ve şeftali tonlarını tercih etmelisiniz.

Sizlerde 2013 yılında geceleri nasıl makyaj yapmalı, hangi renkleri kullanmalıyım diye merak ediyorsanız, galerimizde sizinle paylaştığım resimleri inceleyerek ve bu makyaj modellerinden uygun olanını kendiniz için seçerek uygulayabilir ve şık bir gece makyajına sahip olabilirsiniz.

2013 Gece Makyajları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.