2012-2013 Sonbahar Kış Oje Renkleri

Yazdan kışa geçtiğimiz şu günlerde kıyafetlerde olduğu kadar ojelerde de değişiklik olmaya başladı.Klasik renkler yerlerini sanatsal oje modellerine bıraktı.Özellikle koyu tonlarda oje renkleri ve değişik modellerde desenler tırnakları süsleyecek .

Ojelerde metalik renkler,doreler,özellikle bordo ve tonları,siyah,siyah oje üzerine desenler,farklı renklerin bir arada kullanımı bakımlı elleri şık tırnaklar süsleyecek.Kahveler ,bal rengi ve doğal renkler ise doğallığı seven bayanlar için yine sezonda da kullanılacak.

2012-2013 sonbahar kış oje trendi

Sezonda french oje modellerine değişik bir yorum getirilerek tırnak uçlarınıza koyu renk oje sürüp, tırnaklarınıza ise parlatıcı sürerek yapacağınız french ojeler ile trendleri yakalayabilirsiniz.Birde ters french ojelerde sezonun trendi olacaktır.

Sezonun tırnaklarda bir diğer trendi ise desenli ojelerle yapılan modeller. Puantiyeler özellikle moda olacak.Çiçek desenler ve geometrik desenler moda olacak.

Sonbahar kış sezonun en favori oje renklerini ve desenlerini sizlere fikir verebilmek adına galerimizde bir araya getirdim. Sizlere  ojelerinizi sürmeden önce  bu resimlere bakmanızı tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.